sekretariat@sp2plonsk.pl (23) 662-20-28 lub (23) 662-87-66

Kształcenie na odległość

Szanowni Rodzice,

w związku z zawieszeniem zajęć dydaktycznych do dnia 10 kwietnia 2020 roku poniżej będziemy przedstawiać Państwu wszystkie informacje niezbędne do realizacji procesu dydaktycznego w naszej szkole. W tym trudnym dla nas czasie, będziemy realizować zaplanowane zadania oraz wspierać proces dydaktyczny naszych uczniów. To dla nas wszystkich trudny czas. Zapraszamy do korzystania z naszych zasobów i bieżące śledzenie naszych informacji.

W sprawach dotyczących szkoły należy się kontaktować pod nr tel/ 0/23 662-20-28 oraz e-mai: sekretariat@sp2plonsk.pl

DYREKTOR

Jarosław Chyliński

Informacja MEN – kształcenie na odległość – nowe regulacje prawne

Nauka zdalna – rekomendacje dla dyrektorów i nauczycieli.

pismo MKO do rodziców i opiekunów 12.03.2020

pismo MKO do uczniów 12.03.2020

Materiały edukacyjne – polecane strony, platformy edukacyjne.

Więcej informacji https://sp2plonsk.pl/rekrutacja/

W związku z zaistniałą sytuacją w trosce o ogólne bezpieczeństwo pracowników placówki jak i rodziców wnioski dotyczące rekrutacji należy przesyłać przez formularz znajdujący się na stronie https://sp2plonsk.pl/rekrutacja/

Skip to content