Informacja dotycząca realizacji zajęć z wychowania fizycznego

Szanowni Rodzice i Uczniowie,

Nowe wytyczne Ministerstwa Edukacji Narodowej nakazują realizowanie podstawy programowej od dnia 25 marca 2020 roku. W związku z tym zadania przez Nas zadawane stają się obowiązkowe. Wspólnie z pozostałymi nauczycielami wychowania fizycznego ustaliliśmy zasady tygodniowej aktywności i realizacji treści z wychowania fizycznego.

Zadania domowe będą wpisywane w dzienniku w ZAKŁADCE ZADANIA DOMOWE.

Każdy uczeń zobligowany jest do prowadzenia tygodniowego dziennika aktywności związanej z wychowaniem fizycznym ( wzór poniżej) . W tym dokumencie należy opisywać aktywność fizyczną danego dnia ( bardzo krótko i konkretnie wykonane zadania i ćwiczenia – zależne od umiejętności i możliwości ).

W każdym tygodniu będzie przerabiany temat z wychowania (wpisany w dzienniku „zadania domowe” oraz w temacie lekcji ). Na zakończenie tygodnia każdy uczeń rozwiązuje quiz. Chętni uczniowie załączają zdjęcia ze swoich aktywności wraz z wypełnionym dzienniczkiem.

Dziennik aktywności tygodniowej wysyłamy po zakończonym tygodniu w piątki lub soboty w jednym pliku (lub ewentualnie zdjęcia) do swojego nauczyciela. W temacie wiadomości wpisujemy imię i nazwisko ucznia oraz jego klasę.

dziennik aktywności SP2

Adresy e-mail nauczycieli: