Know Us Better

O szkole

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza jest nierozerwalnie związana z Płońskiem, 25-tysięcznym miastem Mazowsza. Instytucja ta stanowi integralną część edukacji w mieście. Zajęcia lekcyjne odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.55 pod kierunkiem nauczycieli oraz specjalistów. Szkoła ma bogate doświadczenie w kształceniu uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych, w tym uczniów niepełnosprawnych.

Szkoła jako instytucja oświatowa pomaga dzieciom niepełnosprawnym w integracji ze zdrowymi poprzez ich uczestnictwo w organizowanych imprezach szkolnych i klasowych, odwiedziny rówieśników w domach rodzinnych.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. J.W. Jędrzejewicza w Płońsku informuje, że w dniu 01 lutego 2021 roku rozpoczynają się zapisy do klasy I i oddziału przedszkolnego na na rok szkolny 2021/2022 i potrwają do dnia 31 marca 2021 roku.

Więcej informacji pod adresem

sp2plonsk.pl/rekrutacja