Mistrzostwa Powiatu w koszykówce chłopców klas 7-8

Dnia 16.03.2023 w Szkole Podstawowej nr 2 im. J. W. Jędrzejewicza w Płońsku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w koszykówce chłopców klas 7-8. Do rozgrywek przystąpili gospodarze SP 2 Płońsk, SP 3 Płońsk, SP 4 Płońsk oraz SP Dzierzążnia. Mecze były rozegrane w formie półfinałów i finałów. W pierwszym półfinale zagrały SP 3 i SP 4 Płońsk. Mecz zakończył się wynikiem 36-25. Drugi półfinał zagrali SP 2 Płońsk i SP DZIERZĄŻNIA mecz zakończył się wynikiem 73-10. W meczu o 3 miejsce zagrali SP 4 Płońsk i SP Dzierzążnia, mecz zakończył się wynikiem 34-16. Mecz o 1 miejsce rozegrał się między SP 2 i SP 3 Płońsk. Po ostatnim gwizdku sędziego najlepszą szkołą w Powiecie okazała się Szkoła Podstawowa nr 2 w Płońsku wygrywając 72-18 . MVP turnieju otrzymał Adam Żochowski z SP 2 Płońsk. Nasza szkoła będzie reprezentowała nasz Powiat w Mistrzostwach Rejonu. Wielkie gratulacje 🎉👋 i życzymy dalszych sukcesów koszykarskich 🙂🏀👍

Do wakacji zostało

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Skip to content