Szukaj
Close this search box.

Międzypokoleniowy wyjazd Klubu Senior + oraz uczniów klasy 3d

#TheEuropeChallenge

W ramach realizacji projektu „Działania biblioteki szkolnej na rzecz zrównoważonego rozwoju” The Europe Challenge odbył się międzypokoleniowy wyjazd Klubu Senior + oraz uczniów klasy 3d. Celem wycieczki był udział w warsztatach serowarskich oraz zwiedzanie serowarni. Również w programie wyjazdu uczestnicy poznali tajniki pracy w gospodarstwie. Dzieci oraz Seniorzy mieli okazję skosztować ciastek i lemoniady z dodatkiem lawendy. Każdy znalazł coś dla siebie; dzieci zabawy na świeżym powietrzu a Seniorzy czas na wspólne przebywanie i rozmowy. Pogoda również dopisywała co sprzyjało wspólnym spacerom i wyciszaniu emocji. (10.06.2024r.)

Do wakacji zostało

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy