Akcja czytelnicza „BOOKFLIX” w naszej szkole

Akcja czytelnicza „BOOKFLIX” w naszej szkole

Od grudnia 2023r. nasza Biblioteka Szkolna kontynuuje akcję czytelniczą BOOKFLIX w ramach rocznego, Ogólnopolskiego Programu „BIBLIOTEKA DOBRE MIEJSCE DLA CZŁOWIEKA”, zainicjowanego przez miesięcznik „Biblioteka w szkole”. Akcja polega rekomendowaniu innym czytelnikom przeczytanych przez siebie książek. Zgłoszone przez czytelników propozycje książkowe zostały zamieszczone na ekspozycji akcji BOOKFLIX, która będzie się zmieniać w trakcie trwania akcji. Aby wziąć udział w akcji należy napisać na przygotowanym druku kilka słów o polecanej przez siebie książce i przynieść ją do nauczyciela bibliotekarza w celu zeskanowania okładki. Czytelnik może polecać zarówno książki, które posiadamy w bibliotece szkolnej, jak i książki z innych źródeł. Akcja BOOKFLIX w naszej bibliotece będzie trwać będzie do końca maja 2024r.

Do wakacji zostało

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Skip to content