Zachowanie godne naśladowania

Po powrocie z nauki zdalnej była okazja do podziękowania uczniowi klasy 6a Filipowi Gawrońskiemu za piękną postawę ratującą ludzkie życie. Podczas godziny wychowawczej w obecności klasy i wychowawcy dyrektor szkoły Jarosław Chyliński złożył podziękowania i przekazał słowa uznania Filipowi Gawrońskiemu za bohaterską postawę i zachowanie godne naśladowania. To piękne z Twojej strony, że wykazałeś się tak dorosłą postawą. Ratowanie życia ludzkiego powinno być odruchem bezwarunkowym, co niestety nie zawsze jest spotykane. To jest godne naśladowania – za co serdecznie dziękujemy. Mam nadzieję, że Twój przykład będzie inspirujący dla wszystkich koleżanek i kolegów oraz całej społeczności. Warto promować taką postawę, szczególnie poczucia odpowiedzialności także za drugą osobę, a nie tylko za siebie. Dyrektor szkoły przekazał dyplom uznania oraz upominek na ręce „Młodego Bohatera”.