Close this search box.

X Memoriał im. Andrzeja Bujakowskiego

w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku

Dzisiejszy dzień (07.06.2024r.) w naszej szkole był szczególnym dniem, w którym wspominaliśmy pamięć nauczyciela naszej szkoły, wychowawcy, trenera Śp. Andrzeja Bujakowsiego. Jak co roku w naszej szkole odbył się Memoriał im. Andrzeja Bujakowskiego pod honorowym patronatem Andrzeja Pietrasika Burmistrza Miasta Płońska. Celem imprezy jest propagowanie zdrowego stylu życia, zdrowej rywalizacji, wspólnego spędzania czasu, a także integracja zawodników. Cała uroczystość odbyła się na terenie obiektów sportowych SP2 Płońsk. Turniej rozpoczął się od przemarszu i prezentacji drużyn i oficjalnego otwarcia turnieju przez dyrektora szkoły Jarosława Chylińskiego w towarzystwie Pani Katarzyny Bujakowskiej (żony Andrzeja) oraz dyrektora Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji Waldemara Kunickiego.

W zmaganiach sportowych wzięły udział następujące szkoły:

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku ( 2 drużyny )

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Płońsku

Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Płońsku

Było wiele emocji sportowych i gry fair play, co cieszyło zarówno samych zawodników jak i kibiców.

Wyniki rozgrywek:

⚽I miejsce Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku (1 drużyna)

⚽II miejsce Szkoła Podstawowa nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Płońsku

⚽III miejsce Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Walerego w Płońsku (2 drużyna)

⚽IV miejsce Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Płońsku

⚽V miejsce Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku

⚽Król strzelców – Szałkowski Szymon SP4 Płońsk

⚽Najlepszy bramkarz – Zjadewicz Michał – SP2 Płońsk

⚽Najlepszy zawodnik – Łukaszewski Bartosz SP2 Płońsk.

Zwycięskim drużynom wręczone został puchary oraz dyplomy przez dyrektora Jarosława Chylińskiego, burmistrza miasta Płońsk Andrzeja Pietrasika oraz Panią Katarzynę Bujakowską.

Wszystkim drużynom gratulujemy oraz dziękujemy za udział.

Do zobaczenia za rok 🙂