Szukaj
Close this search box.

Wizyta w mieście partnerskim

W dniach 20-23 września Dyrektor szkoły – Jarosław Chyliński uczestniczył z delegacją radnych w oficjalnej wizycie w mieście partnerskim Miasta Płońska – Soleczniki na Litwie w okręgu wileńskim. Podczas wizyty delegacja z Płońska wzięła udział w oficjalnych uroczystościach związanych ze Świętem Plonów w rejonie Solecznickim. Oficjalne uroczystości poprzedzone były spotkaniem z Merem Rejonu Solecznickiego – Zdzisławem Palewiczem, który podczas uroczystej sesji i spotkania z delegacjami podziękował Polakom za wsparcie i zachęcił do dalszej współpracy. Dla naszej szkoły to też ważna wizyta, ponieważ Jarosław Chyliński – dyrektor szkoły nawiązał współpracę z polską szkołą w Koleśnikach, która mamy nadzieję będzie kontynuowana. Wierzymy, że wizyta na Litwie będzie okazją do podejmowania wspólnych działań na szczeblu edukacyjnym a także do realizacji wielu wspólnych projektów i przedsięwzięć.

Do wakacji zostało

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy