Close this search box.

„Wiosenny koncert”

22 marca w naszej szkole odbył się „Wiosenny koncert”, w którym wzięły udział klasy I – III. W ten pochmurny dzień wszyscy zebrani na sali gimnastycznej poczuli powiew wiosny. Piękne piosenki, kolorowe stroje, rekwizyty i taniec połączony z muzyką przeniosły nas w meandry wiosny. Wystąpili również mistrzowie pięknego czytania z klas drugich i trzecich, którzy w ramach programu Ratownicy Czytelnictwa zaprezentowali teksty i wiersze o tematyce wiosennej. Występy uczniów oglądali wiceburmistrz Teresa Kozera i dyrektor Jarosław Chyliński. Pan dyrektor podziękował wszystkim uczestnikom tego wydarzenia za wielkie zaangażowanie, a szczególnie wicedyrektor Mariannie Kozłowskiej za przygotowanie i przeprowadzenie koncertu.