Uroczystości wręczenia Nagrody im. Jana Walerego Jędrzejewicza

W dniu dzisiejszym społeczność szkolna wraz z dyrektorem Jarosławem Chylińskim oraz nauczycielem szkoły Panią Ewą Maciątek uczestniczyła w uroczystościach wręczenia Nagrody im. Jana Walerego Jędrzejewicza – patrona szkoły. Laureatem 7. edycji Nagrody został Pan Marek Gorlikowski za swoją książkę „Noblista z Nowolipek” przedstawiający losy polskiego fizyka. Uroczystości miały wyjątkowy charakter i połączone były z wykładem prof. dr hab. Tomasza Bulika z Obserwatorium Astronomicznego Uniwersytetu Warszawskiego. Uroczystość zakończyła się złożeniem kwiatów i zapaleniem zniczy na grobie patrona szkoły. W uroczystościach uczestniczyła rodzina Jana Jędrzejewicza – praprawnuczka Justyna Gil z rodziną.

Do wakacji zostało

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Skip to content