sekretariat@sp2plonsk.pl (23) 662-20-28 lub (23) 662-87-66

Ty się nie zmieniaj i spełniaj marzenia

Dzień zakończenia roku szkolnego to szczególny dzień dla uczniów klas 8, którzy pożegnali się ze swoimi koleżankami, kolegami oraz nauczycielami. Dokładnie o godz. 12:00 rozpoczęła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla absolwentów naszej szkoły. W uroczystości uczestniczyli Burmistrz Miasta Płońska – Andrzej Pietrasik, Przewodniczący Rady Miejskiej w Płońsku – Henryk Zienkiewicz, Przewodnicząca Rady Rodziców – Ilona Sklepińska oraz Rodzice i Nauczyciele. Uroczystość miała oficjalny i uroczysty charakter zgodnie z ceremoniałem szkoły. Szczególne słowa do absolwentów skierował Dyrektor – Jarosław Chyliński, który wspominał ostanie lata nauki w szkole. ,,Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło, wtedy dopiero wszystko się zaczyna. I tak faktycznie jest, dzisiaj kończycie pewien etap swojego życia edukacyjnego, żeby za chwilę rozpocząć nową wędrówkę edukacyjną” – powiedział dyrektor. Wiele ciepłych słów, podziękowań skierował do uczniów kończących szkołę. W imieniu własnym oraz rady pedagogicznej życzył absolwentom rozwagi i mądrości w wytyczaniu celów, szczerej pasji poznawania świata, pasji, która nigdy się nie wypali. „Podążajcie ku gwiazdom, wyznaczajcie sobie ambitne cele i osiągajcie je. Rośnijcie na mądrych ludzi i Polaków, bądźcie dumni z naszej szkoły i nam pozwólcie być dumnymi z takich wychowanków” tymi słowami zakończył swoje przemówienie do uczniów dyrektor szkoły. P Po części oficjalnej absolwenci w humorystyczny sposób przedstawili szkolną rzeczywistość z perspektywy 8 lat. Do zobaczenia.

 

Pełna fotorelacja z zakończenia roku szkolnego wszystkich klas dostępna na

szkolnym Facebeooku.

Skip to content