„Razem Na Święta” – akcja MEN

W ramach akcji MEN „Razem na święta”, w sobotę 21 grudnia 2019r., uczniowie naszej szkoły, świątecznym koncertem kolęd i pastorałek, uświetnili spotkanie opłatkowe dla pensjonariuszy hospicjum oraz osób starszych, niepełnosprawnych i samotnych z terenu miasta Płońska. Spotkanie, poprzedzone Mszą Świętą, zostało zorganizowane przez płońskie Parafie oraz Stowarzyszenie „Idziemy na spacer” i Moto Płońsk, a także Centrum Zdrowia „Szansa” w Płońsku, przy współudziale Burmistrza Miasta Płońska, pana Andrzeja Pietrasika. Organizatorzy serdecznie powitali uczestników tego niezwykłego spotkania, jednocześnie składając  świąteczne życzenia. Występ dzieci wprowadził ciepłą, radosną atmosferę. Uczestnicy spotkania chętnie włączyli się do wspólnego śpiewania kolęd. Ten świąteczny koncert był niezapomnianym, miłym przeżyciem zarówno dla wdzięcznej widowni, jak i dla naszych uczniów. Świąteczny koncert przygotowała grupa wokalna Plastuś oraz Szkolne Koło Biblioteczne ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. J.W.Jędrzejewicza w Płońsku, pod kierunkiem p.Małgorzaty Morawskiej.