PROJEKT„POZNAJMY SIĘ LEPIEJ”

Projekt ten skierowany jest do uczniów, którzy mają ciekawą kolekcję, potrafią robić coś niezwykłego, chcą opowiedzieć o swoich zainteresowaniach lub pragną zaprezentować swój talent szerszemu gronu odbiorców – społeczności szkolnej i lokalnej.

Cele projektu:

– Zaprezentowanie w środowisku szkolnym i lokalnym (poprzez media społecznościowe) różnorodnych talentów i ciekawych pasji uczniów.

– Integracja dzieci, wspieranie więzi koleżeńskich.

– Rozwijanie kreatywności uczniów.

– Popularyzowanie działań artystycznych, sportowych oraz zachęcanie do rozwijania własnych talentów i zainteresowań.

Regulamin projektu:

1. Projekt „POZNAJMY SIĘ LEPIEJ” będzie realizowany od 1 marca 2022 r. do 24 czerwca 2022 r.
  2. Do projektu może przystąpić każdy uczeń Szkoły Podstawowej nr 2 im. J.W. Jędrzejewicza w Płońsku.
  3. Uczeń zainteresowany udziałem w projekcie zgłasza się do koordynatorów projektu: p. Agnieszki Biernatowicz lub p. Katarzyny Pietruszewskiej – osobiście, za pośrednictwem e-maila (k.pietruszewska@sp2plonsk.pl, a.biernatowicz@sp2plonsk.pl) lub przez Messenger.
  4. Uczestnik projektu przygotowuje prezentację (pod kierunkiem koordynatorów) w jednej z wybranych form:

– film – maksymalnie 5 minut, z napisami lub napisami i dźwiękiem,

– wystawa prac na korytarzu szkolnym,

– gazetka ścienna na korytarzu szkolnym.

Każda z tych prezentacji będzie również udostępniona na szkolnym Facebooku oraz na ekranie przy wejściu do szkoły.

1. Prezentacja może przedstawiać:

-ciekawą kolekcję,

– hobby,

– talent w dowolnej dziedzinie

– interesującą historię, wydarzenie kulturalne, w którym uczestnik brał udział.

1. Przygotowanie prezentacji odbywać się będzie w formie uzgodnionej indywidualnie z koordynatorami projektu.