Close this search box.

„Praktyczne wykorzystanie Laboratoriów Przyszłości w szkole”

12 maja przedstawiciele naszej szkoły wraz z dyrektorem Jarosławem Chylińskim uczestniczyli w konferencji pt. „Praktyczne wykorzystanie Laboratoriów Przyszłości w szkole”, zorganizowanej przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty. Konferencja odbyła się w Zespole Placówek Oświatowych Nr 3 w Mławie. Podczas spotkania poruszane były zagadnienia dotyczące modelowania i druku 3D, edukacyjnych zastosowań mikrokontrolerów, studia nagrań w szkole, robotów nie tylko na informatyce. Nasza szkoła zaprezentowała w jaki sposób wykorzystuje sprzęt zakupiony w ramach rządowego programu „Laboratoria przyszłości”, prezentując film przygotowany przez zespół nauczycieli, do którego obejrzenia serdecznie zapraszamy.