„Portret Królowej Elżbiety II”- konkurs plastyczny z języka angielskiego

Rozstrzygnięto konkurs plastyczny z języka angielskiego dla klas 0-3 „Portret Królowej Elżbiety II”. Konkurs cieszył się ogromnym powodzeniem a zakwalifikowane prace były przepiękne. Głównymi celami konkursu zorganizowanego w ramach Dni Języków Obcych była popularyzacja języka angielskiego, zaprezentowanie talentów plastycznych uczniów oraz pogłębienie wiedzy o Wielkiej Brytanii.

Oto wyniki:

1 miejsce: Jan Adamiak, klasa 2d

2 miejsce: Michał Biernatowicz, klasa 2a

3 miejsce: Lena Czyż, klasa 3a

Wyróżnienia: Przemysław Góral, klasa 1d; Maria Kasiak, klasa 1a.

Zwycięzcom gratulujemy! Pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe zostaną wręczone nagrodzonym uczniom podczas apelu z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Do wakacji zostało

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Skip to content