Podziękowanie

Dobiegła końca kolejna edycja „Szlachetnej paczki” Od kilku lat nasza szkoła włącza się aktywnie w akcję mającą na celu wsparcie osób najbardziej potrzebujących.
„Szlachetna paczka” jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce.
Zorganizowanie „Szlachetnej paczki” w naszej szkole nie byłoby możliwe, gdyby nie hojność i wielkie serce Rodziców, Uczniów, Wolontariuszy, Nauczycieli oraz pozostałych Darczyńców. Dzięki przekazanym przez Państwa środkom finansowym oraz pomocy rzeczowej spełniliśmy marzenia rodziny, która potrzebuje wsparcia.
Składam serdeczne podziękowanie za wspaniały udział w zorganizowaniu tegorocznej „Szlachetnej Paczki”. Dziękuje za ofiarność, każdy gest oraz przekazane środki finansowe i rzeczowe. Dzięki szlachetnym sercom przekazaliśmy wybranej rodzinie „Szlachetną paczkę” składającą się z 32 paczek. Każda klasa i każdy uczeń miał w tym swój udział. To prawdziwa lekcja wychowawcza oraz lekcja dobroczynności oraz wspólnego działania, która w pamięci pozostanie na zawsze.
Dziękuję.
Jarosław Chyliński