Podziękowania i życzenia dla rodziców.

Drodzy Rodzice,

Wielkimi krokami zbliżamy się do jednych z najpiękniejszych świat – Świat Wielkanocnych.  Przyszło nam je przeżywać w trudnych warunkach i wyjątkowej izolacji. Ostatnie tygodnie, z uwagi na zdalne nauczanie, to dla Państwa wyjątkowo pracowity i trudny czas. Zdajemy sobie sprawę i doceniamy jak wielki wysiłek wkładacie Państwo w edukację dzieci. To dla nas wszystkich „wyjątkowa lekcja” z której winniśmy wyciągnąć wnioski.

W tym trudnym dla wszystkim czasie, chciałbym złożyć Państwu serdeczne podziękowania za ogromny wkład pracy i zaangażowanie w zdalną działalność edukacyjną naszej szkoły. To dzięki Państwu nauka naszych uczniów mogła przebiegać w takiej formie.

Z okazji Świąt Wielkanocnych w imieniu własnym oraz wszystkich pracowników szkoły życzę przede wszystkim zdrowia,  którego nie jesteśmy w stanie niczym zastąpić, spokoju, wytrwałości oraz nadziei na lepsze jutro.

Z wielkanocnym pozdrowieniem

Jarosław Chyliński