Close this search box.

„Plakat promujący rodzinne czytanie”

BIBLIOTEKA SZKOLNA ZAPRASZA DO KONKURSU na „PLAKAT PROMUJĄCY RODZINNE CZYTANIE”

Adresatami konkursu są uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 w Płońsku. Przy wykonaniu plakatu mogą uczniom pomagać ich bliscy. Praca konkursowa powinna mieć formę plakatu, który zachęca do wspólnego czytania książek w rodzinie. Może zawierać krótkie, stosowne hasło oraz rodzinne zdjęcia uczestnika konkursu, zgodne z tematyką. Technika plastyczna: dowolna, płaska (np.: kolaż ze zdjęć lub kolorowych wycinków, kredki, farby, itp.). Nie należy przyklejać do pracy elementów przestrzennych. Format: A3 (kartka z dużego bloku). Potrzebne materiały i przybory uczestnik organizuje we własnym zakresie. Na odwrocie pracy konkursowej należy napisać: -nazwisko i imię ucznia, klasę, – oraz zdanie: „Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka w konkursie” i podpis rodzica. Prace konkursowe należy dostarczyć do biblioteki szkolnej do piątku,17.05.2024r. Zgłoszenie pracy konkursowej jest jednoznaczne ze zgodą na publikacje pracy oraz zdjęć (jeśli takie zawiera) w tym wizerunków osób znajdujących się na zdjęciach. Oceny prac dokona Jury. Autorzy najlepszych prac zostaną nagrodzeni! Wybrane prace zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w Szkole Podstawowej nr 2 w Płońsku oraz na stronie internetowej szkoły i Facebook. Prace konkursowe przechodzą na własność organizatora.