Close this search box.

Otrzymaliśmy wsparcie finansowe w ramach NPRCZ 2.0

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku OTRZYMALIŚMY WSPARCIE FINANSOWE W RAMACH NPRCZ 2.0 ! Informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku otrzymała w 2024 roku środki finansowe w ramach Priorytetu 3. Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025. Dzięki dofinansowaniu biblioteka szkolna zakupi nowości wydawnicze, elementy wyposażenia biblioteki szkolnej oraz zrealizuje działania mające na celu promocję czytelnictwa. W ramach wsparcia otrzymaliśmy 15 000 zł. Dofinansowanie jest realizowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021–2025. Kierunek interwencji 3.2. Zakup nowości wydawniczych oraz elementów wyposażenia do bibliotek szkolnych i pedagogicznych.