Mikołajkowy Turniej w Koszykówkę

6 grudnia, jak co roku w naszej szkole, odbył się Mikołajkowy Turniej w Koszykówkę. W świątecznej atmosferze rywalizowały ze sobą wszystkie płońskie podstawówki. Turniej rozpoczął Pan Dyrektor Jarosław Chyliński pierwszym rzutem sędziowskim. Drużyny grały systemem rozgrywek każdy z każdym. W trakcie turnieju nie brakowało dobrej zabawy i gry fair play. Pomiędzy meczami umilał czas szkolny zespół taneczny. Wyniki Turnieju : I miejsce SP2 Płońsk, II miejsce SP3, III miejsce SP4, IV miejsce SP1. Królem strzelców został Dawid Długoszewski z SP2, Najlepszym zawodnikiem turnieju został Michał Milewski z SP3 oraz wygranym w konkursie rzutów został Jakub Kowalski z SP2. Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników. Widzimy się za rok o tej samej porze.