Miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej

Jak co roku w dniu 14 października Szkoła Podstawowa Nr 2 im. J. W. Jędrzejewicza w Płońsku brała udział w miejskich obchodach Dnia Edukacji Narodowej. W gościnnych progach Miejskiego Centrum Kultury dyrektorzy szkół, nauczyciele, którzy otrzymali nagrodę Burmistrza Miasta oraz nauczyciele, którzy otrzymali nagrody dyrektora szkoły mieli okazję do wspólnego spotkania. „Dziś Wasze święto. Czas celebracji, zadumy i głębszych refleksji” – powiedział do nauczycieli Dyrektor Jarosław Chyliński, który podziękował nauczycielom za pracę, zaangażowanie i poświęcenie. „Życzę Państwu, aby trudowi wkładanemu w edukację towarzyszyły zawsze zaufanie i szacunek uczniów i rodziców” Dzień ten to okazja do wręczenia nagród dla nauczycieli. Nagrodę Burmistrza Miasta Płońska Pana Andrzeja Pietrasika na wniosek Dyrektora otrzymali: Pani Marianna Kozłowska, Pani Joanna Ostrowska, Pani Beata Litewka oraz Pani Ewa Bartłomiejczyk. Nagrodę Dyrektora szkoły otrzymali: Ewa Andrychowska, Marcin Bogucki, Iwona Brudzyńska, Mariusz Bukmakowski, Arkadiusz Barański, Izabela Ciosek, Małgorzata Cetlińska, Zbigniew Chełmicki, Małgorzata Gerkowska, Agnieszka Jabłońska, Joanna Jakóbiak-Olkowska, Bartosz Kaczor, Elwira Klimiuk, Katarzyna Kontraktewicz-Rączkowska, Honorata Kwiatek, Robert Kwiecień, Wanda Kwiecień, Larysa Malińska, Justyna Michalska, Grażyna Mioduszewska, Szymon Mikitiuk, Magdalena Parzuchowska, Danuta Szczepek, Małgorzata Szymborska, Anna Szpojankowska, Renata Tobolska, Beata Wrzesińska, Łukasz Zacieski, Joanna Żochowska, Sylwia Żołądek. Gratulujemy.