Międzynarodowy Dzień Wolontariuszy.

5 grudnia przypada święto wszystkich osób, które bezinteresownie angażują się w inicjatywy na rzecz innych ludzi, środowiska, zwierząt czy otoczenia. W naszej szkole funkcjonuje grupa, która dzieli się swoim dobrem pomagając najbardziej potrzebujących – SZKOLNY KLUB WOLONTARIATU.
Międzynarodowy Dzień Wolontariusza to okazja do tego, by pokazać światu, jak wielką rolę odgrywają osoby zaangażowane w pracę społeczną na rzecz innych – na poziomie szkolnym i pozaszkolnym, to też doskonały moment dla samych wolontariuszy, by pochwalili się zrealizowanymi inicjatywami i zachęcili do współdziałania wszystkich tych, którzy na razie stoją z boku.
Wszystkim Naszym Wolontariuszom w dniu ich święta pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia, a także podziękować za bezinteresowną pomoc i ofiarowany czas.
Kochani! Życzymy Wam spełnienia marzeń, radości w sercu, realizacji zamierzonych celów, a przede wszystkim tego, aby każdy dobry uczynek, każdy uśmiech i dobre słowo wracało do Was i dawało Wam siłę. Pamiętajcie, dobro zawsze wraca ze zdwojoną siłą. 🙂