Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

Dzisiaj w naszej szkole było bardzo ŻÓŁTO!!!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych nauczycielki z Zespołu ds. Kształcenia Uczniów z Niepełnosprawnościami przygotowały coś specjalnego dla młodszych uczniów naszej szkoły. Dzieci miały okazję zobaczyć przedstawienie pt. „Sześć życzeń Natalki”, którego głównym przesłaniem jest, że większość trudności można pokonać, jeśli ma się wsparcie przyjaciół, a akceptacja i pomoc mogą odmienić czyiś los.

W spektaklu udział wzięły:
p. Edyta Sosnowska – Natalka
p. Eliza Supińska – niewidoma dziewczynka
p. Angelika Paruszewska-Duklanowska – iskierka życzeń
p. Justyna Michalska, p. Justyna Siepiatowska, p. Olga Romanowska, p. Iwona Jeziak, p. Agnieszka Biernatowicz, p. Lidia Bogdańska, p. Ewa Maciątek, p. Agnieszka Biernat – iskierki
p. Katarzyna Pietruszewska – narrator
p. Magdalena Wyrczyńska – przygotowanie muzyki
p. Ewa Sokólska, p. Anna Dłużniewska-Woźnicka – przygotowanie dekoracji
p. Magdalena Machnacka – fotografie, przygotowanie scenografii

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z dzisiejszych wydarzeń –sami zobaczcie, że faktycznie królował dzisiaj kolor ŻÓŁTY