Konkurs Pięknego Czytania uczniów klas 3.

W poniedziałek 26 września odbył się II etap Konkursu Pięknego Czytania uczniów klas 3. Wszyscy czterej uczestnicy konkursu czytali ten sam fragment książki dla najmłodszych pt.: ,,Mikołajek”. Przy ocenie jury w składzie: p. wicedyrektor M. Kozłowska, p. Ł. Kwiatkowski i p. M. Morawska, brało pod uwagę: płynność czytania, wyrazistość, poprawność i interpretację. Po naradzie wyłoniono najlepszych.

Wyniki prezentują się następująco:

I miejsce zdobył Adam Łazarski z kl. 3d,

II miejsce Nina Syska z kl. 3a,

III miejsce Adrianna Walczewska z kl. 3c i Maja Bednarska z kl. 3b

Gratulujemy!

 

W Dniu Głośnego Czytania laureaci konkursu „Pięknego Czytania” Zaprezentowali swoje umiejętności czytając młodszym kolegom. Wręczono im również nagrody i dyplomy.

Do wakacji zostało

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Skip to content