Konkurs na TikToka promującego szkołę rozstrzygnięty

KONKURS NA TIKTOKA PROMUJĄCEGO SZKOŁĘ ROZSTRZYGNIĘTY!

Samorząd Szkolny zainicjował konkurs na krótki film promujący SP2 w Płońsku. Działanie wpisało się w obchody 65-lecia istnienia naszej szkoły. Nagranie należało wykonać w aplikacji TikTok, co uatrakcyjniło zadanie.

Pragniemy poinformować, że 🥇I miejsce w konkursie zajęła Karolina Kwiatek z kl. 7d 👏. Zaś na🥈II miejscu uplasowały się uczennice z klasy 6d — Gabriela i Weronika Fabek, Aleksandra Lobert oraz Blanka Osmycka (praca grupowa)👏. Natomiast 🥉III miejsce ex aequo zajmują Maja Powaga i Oliwia Wieczorek z klasy 7c, a także Maja Ostaszewska i Alicja Paluch z klasy 5c.

👏 Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom i zachęcamy pozostałych do zapoznania się z kadrami naszej szkoły w niecodziennym wydaniu! 🎞️🎥

Wręczenie nagród nastąpi w przyszłym tygodniu.