Kiermasz taniej książki

W Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku

Biblioteka Szkolna  Szkoły Podstawowej nr 2

1. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku

Zaprasza uczniów, rodziców i pracowników szkoły

na wirtualny i stacjonarny kiermasz książki z: KSIĘGARNIĄ TULISZKÓW

www.ksiegarnia-tuliszkow.pl

Od każdego zakupu książek na kiermaszu stacjonarnym  oraz zamówienia książek na kiermaszu wirtualnym na: www.ksiegarnia-tuliszkow.pl

z wpisanym kodem naszej szkoły: H.PŁX.PŁOŃS.S2  – naliczany jest 15% rabat przeznaczony na książki do naszej biblioteki szkolnej, które otrzymamy od Księgarni Tuliszków!

Osoby, które dokonają zakupu książek za największą kwotę, otrzymają nagrody książkowe. Wszyscy uczniowie, którzy wezmą udział w kiermaszu otrzymają pochwały za udział w kiermaszowej akcji.

STACJONARNY  KIERMASZ  KSIĄŻKI

W SP 2 Kiermasz Taniej książki z księgarnią Tuliszków odbędzie się:

– dla uczniów i pracowników w dniach: 6 – 7. XII.2021r. w godz. od 10.40 do 12.40 w bibliotece szkolnej

– dla rodziców w dniach: 14-15 .XII.2021r.  w godz. od 16.30 do 18.00

przy wejściu głównym szkoły.

WIRTUALNY  KIERMASZ  KSIĄŻKI

Książki należy zamówić na stronie internetowej  www.ksiegarnia-tuliszkow.pl

Podczas finalizowania zamówienia należy zaznaczyć

– w polu Dostawa: „Odbiór osobisty w siedzibie firmy”,

– w polu Dodatkowe informacje należy wpisać kod naszej szkoły: H.PŁX.PŁOŃS.S2,

– w danych adresowych należy wpisać swoje imię, nazwisko i adres szkoły.

Księgarnia zrealizuje zamówienie zbiorcze, a książki będą do odebrania w bibliotece szkolnej. Można również zamówić dostawę do domu (przy zamówieniu powyżej 100 zł dostawa jest bezpłatna).

Do każdego zamówienia z wpisanym kodem naszej szkoły naliczana jest kwota przeznaczona na książki do biblioteki szkolnej, które otrzymamy od księgarni.

Dodatkowo nasza biblioteka szkolna bierze udział w multimedialnym konkursie czytelniczym  dla przedszkoli, szkół i bibliotek  promującym kiermasz i  czytelnictwo, pod hasłem: „Zamiast pączka, lepsza książkahttps://www.facebook.com/tuliszkow, w którym  mamy szansę otrzymać nagrody pieniężne na zakup książek do biblioteki.

Opiekunem konkursu jest nauczyciel biblioteki szkolnej – Małgorzata Irena Morawska.