Goście z Przedszkola nr 4

Dnia 16 lutego 2024r. po raz pierwszy nasza szkoła gościła panie i dzieci z Przedszkola nr 4 „Pod Zielonym Listkiem”. Przedszkolaki rozpoczęły wizytę od poznania pomieszczeń znajdujących się w budynku. Następnie najmłodsi spotkali się z uczniami klasy 1 e, z którymi wzięli udział w zajęciach otwartych przygotowanych przez wychowawcę klasy. Dzieci obejrzały film edukacyjny na temat kotów, ich ras i zmysłów. Bezbłędnie wskazywały dzikie i udomowione koty, poznały produkty, które mogą jeść zwierzęta, rozwiązywały zagadki tematyczne, a na koniec narysowały własnego, wymarzonego kota, którego mogły zabrać ze sobą. Wizyta w szkole przydała do gustu naszym gościom. Dzieci opuściły mury szkoły w dobrych humorach i z zapewnieniem, że niebawem spotkamy się na korytarzu szkolnym.

Do zobaczenia we wrześniu.