19 marca 2024r. w Pałacu Młodzieży w Katowicach odbyła się Gala Finałowa 13. Edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikującego „Samorządowy Lider Edukacji”.
To szczególny dzień dla naszej szkoły, która otrzymała Certyfikat Edukacyjnej Doskonałości 🥇
Certyfikat odebrał dyrektor Jarosław Chyliński.
Certyfikat przyznawany jest dla szkoły, która wyróżnia się najwyższą jakością edukacji, nowoczesnym modelem zarządzania oraz znaczącymi sukcesami w kształceniu dzieci i młodzieży, ze szczególnym uwzględnieniem uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Certyfikatem uhonorowano grono 15 najlepszych szkół i placówek oświatowych spośród wszystkich placówek działających w certyfikowanych gminach, powiatach i województwach.