Szukaj
Close this search box.

Finał XXIV edycji o Puchar Tymbarku w Warszawie

Przygoda życia, tak możemy nazwać ostatnie 3 dni, które drużyna naszych uczennic spędziła na Finale XXIV edycji o Puchar Tymbarku w Warszawie. Dziewczynki reprezentowały województwo mazowieckie w rozgrywkach U-12, które traktowane są jako Mistrzostwa Polski.

Po dwóch dniach zmagań na Stadionie Hutnika Warszawa naszej drużynie nie udało się awansować do ćwierćfinału jednak doświadczenie jakie zdobyły podczas rozgrywek zaprocentuje w ich przyszłej piłkarskiej drodze na szczyt.

Zwieńczeniem Turnieju jest pobyt na Stadionie Narodowym w Warszawie gdzie odbywają się mecze finałowe turnieju oraz uczestniczenie w wieczornym meczu towarzyskim pomiędzy reprezentacjami Polski i Turcji.

Skład naszej drużyny: Julia Piòrkowska, Aleksandra Sadowska, Maja Sadowska, Magda Lewandowska, Nikola Sosnowska, Zuzia Baryga, Aleksandra Borowska, Nikola Łukaszewska, Julia Dąbrowska, Aleksandra Bugajewska.

GRATULACJE dla dziewcząt za ten historyczny sukces.

 

Do wakacji zostało

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy