Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dla uczniów i pracowników naszej szkoły odbyły się uroczyste apele, w których klasa 3c i 3b oraz starsi koledzy z klasy 7f zaprezentowali zebranym spektakl słowno-muzyczny. Uczniowie zakończyli apel miłym akcentem – odśpiewaniem „sto lat” i gromkimi brawami. Dyrektor szkoły – pan Jarosław Chyliński podziękował serdecznie wykonawcom oraz opiekunom za pracę jaką włożyli przygotowując się do apelu. Wiele ciepłych słów usłyszeliśmy od pana burmistrza Andrzeja Pietrasika i przedstawicieli Rady Rodziców. W czasie uroczystości zostały wręczone nagrody za udział w konkursach na kartkę z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz w przeglądzie pieśni patriotycznej. Gratulujemy laureatom, a młodym aktorom dziękujemy za miłe wrażenia podczas występu.