BohaterON- włącz historię!

Uczniowie klasy 7a wzięli udział w projekcie BohaterON. BohaterON – włącz historię! To ogólnopolska kampania realizowana od 2016r. mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku. Za pośrednictwem kampanii organizatorzy chcą promować patriotyczne postawy i tożsamość narodową w Polsce i poza jej granicami, a także tworzyć wspólnotę pamiętającą o historii naszego kraju i jego bohaterach . W dniu 5 października podczas zajęć historii prowadzonych przez p. Danutę Szczepek, według scenariusza organizatora akcji, uczniowie kl. 7a poznawali losy powstańców warszawskich z 1944 roku, a następnie samodzielnie dokonali wpisów na stronie dumnizpowstancow.pl/dodaj-wpis. Zachęcamy Was do przeczytania tych wpisów, a może ktoś z Was też chciałby uczcić bohaterów 1944 roku? Jeżeli tak może to zrobić dodając swój własny wpis na w/w stronie do czego Was zachęcamy.