Baśniowy wieczór

„Baśniowy wieczór” to tytuł widowiska słowno-muzycznego wystawionego w sali MCK w Płońsku przez nauczycieli i uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Płońsku. To wyjątkowa uczta dla ducha, której inspiracją była literatura dziecięca. Wypełniona po brzegi sala MCK w Płońsku, wśród których rodzice, dziadkowie, mieszkańcy Płońska a także Burmistrz Miasta Płońska – Andrzej Pietrasik oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Płońsku Pan Henryk Zienkiewicz, którzy mieli okazję obejrzeć szkolnych aktorów. Widowisko odbywało się w iście baśniowej scenerii, wśród postaci z baśni. To duże przedsięwzięcie, w którym wzięło udział 100 uczniów szkoły, w tym chór szkolny, nauczyciele oraz absolwenci szkoły. Ten wyjątkowy wieczór połączył uczniów, nauczycieli, absolwentów oraz dyrekcję szkoły. Dowodem tego jest zaśpiewanie piosenki „Mario, czy Ty wiesz” przez Dyrektora szkoły Jarosława Chylińskiego oraz nauczycielkę Panią Angelikę Paruszewską-Duklanowską oraz stworzonego na tę okazję chóru nauczycieli. Serdecznie dziękujemy za tak liczną obecność rodziców, dziadków, gości oraz mieszkańców miasta. Składamy serdeczne podziękowania uczniom szkoły oraz absolwentom. Dziękujemy nauczycielom: Joannie Rachobińskiej (scenariusz), Mariannie Kozłowskiej, Małgorzacie Dymkowskiej, Joannie Jędruszczak, Ewie Bartłomiejczyk, Magdalenie Wyrczyńskiej, Łukaszowi Zacieskiemu, Magdalenie Machnackiej, Izabeli Ciosek, Małgorzacie Szymborskiej, Beacie Litewka, Magdalenie Imbirskiej, Angelice Paruszewskiej-Duklanowskiej, Agnieszce Biernatowicz, Kamilowi Gwóźdź, Bartoszowi Kaczorowi, Dariuszowi Kowalskiemu.