Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Dnia 7 listopada 2019 roku w naszej szkole rozpoczęliśmy świętowanie 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W murach kościoła Św. M. M. Kolbego w Płońsku dyrekcja, zaproszeni goście oraz uczniowie naszej szkoły mieli okazję obejrzeć przedstawienie przygotowane przez uczniów naszej szkoły pod kierunkiem nauczyciela Marcina Politowskiego. Najważniejsze wydarzenia z dziejów naszej Ojczyzny pokazane w sposób, który wywołał wiele emocji i wzruszeń. To żywa lekcja historii, która przyczyni się do rozwijania patriotyzmu wśród najmłodszego pokolenia Polaków. Byliśmy świadkami wyjątkowego widowiska przygotowanego przez wyjątkowych aktorów- uczniów szkoły.

Spektakl będzie można ponownie obejrzeć w czwartek, 14.11 o godzinie 18.30 w Kościele M.M.Kolbe. Zapraszamy!