Szukaj
Close this search box.

Absolwenci! Świat Was woła!

Dzisiejszy dzień był wyjątkowy dla naszych absolwentów, z którymi pożegnaliśmy się podczas uroczystej akademii. Zastępca Burmistrza Miasta – p. Teresa Kozera oraz z-ca Przewodniczącej Rady Rodziców – p. Magdalena Borowska , przemawiając, życzyły pomyślności i sukcesów w kolejnych etapach edukacyjnych. Dyrektor szkoły Jarosław Chyliński w swoim wystąpieniu pogratulował uczniom i zadedykował im przesłanie: „Podążajcie ku gwiazdom wyznaczajcie sobie ambitne cele i osiągajcie je”. Ważnym momentem była ceremonia przekazania sztandaru szkoły przez uczniów klas ósmych siódmoklasistom. Potem wychowankowie z radością odbierali nagrody i statuetki potwierdzające ich osiągnięcia, a uczniowie ze średnią ocen od 5,5 uroczyście wpisywali się do „Złotej Księgi”. Następnie otrzymali świadectwa ukończenia szkoły podstawowej i zaprosili gości na część artystyczną. Było i poważnie, i wesoło. Słowa podziękowania w imieniu rodziców ósmoklasistów skierowała do Dyrekcji i całej społeczności szkolnej p. Agnieszka Marczuk. Podczas uroczystości podkreślano, że zakończył się ważny etap życia. „Panta rhei”- wszystko płynie. Będą nowe nadzieje, przyjaźnie, przygody, szukanie właściwej drogi i prawdy. Absolwenci! Świat Was woła! Powodzenia!

Do wakacji zostało

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy