„Szlachetna paczka” – podziękowanie

W związku z udziałem szkoły w akcji „Szlachetna paczka” otrzymaliśmy wzruszające podziękowania od osoby, dla której przygotowaliśmy paczkę. Te wyjątkowe słowa niech będą podziękowaniem dla wszystkich zaangażowanych w to wielkie dzieło. „Obdarowana przez szkołę pragnie złożyć podziękowania dla dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2, pana Jarosława Chylińskiego, nauczycieli, pracowników, a także dla uczniów i ich rodziców za empatię oraz wrażliwość. Przekazuje uczniom, nauczycielom oraz pracownikom Szkoły Podstawowej nr 2 najserdeczniejsze świąteczne życzenia zdrowia, szczęścia i spełnienia najskrytszych marzeń. Jestem niezmiernie wdzięczna wszystkim i każdemu z osobna za otrzymane wsparcie. Mam ogromną nadzieję, że po świętach uda mi się spotkać chociaż z kilkoma osobami, które brały udział w tworzeniu paczki. Bardzo serdecznie zapraszam do siebie zarówno dzieci, jak i dorosłych zaangażowanych w działanie! Każdy, kto brał udział w tworzeniu daru „Szlachetnej paczki”, dał ogromne świadectwo dobra i otwarcia swoich serc na drugiego człowieka. Jestem pewna, że dla dzieci była to wspaniała lekcja dobroczynności oraz wspólnego działania, która w ich pamięci pozostanie na zawsze. Wasza szkoła jest szkołą ludzi mających piękne i wrażliwe dusze. Życzę również radosnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego nowego roku, obfitującego w szkolne i pozaszkolne sukcesy!