19 czerwca 2026r. odbył się konkurs „Matematycznie zdrowo i wesoło”. W pierwszej części do rywalizacji stanęły klasy 4a, 4b, 4c i 4d, których uczniowie zmagali się zarówno z zadaniami matematycznymi
jak i sportowymi ![]()
![]()
Następnie swoje umiejętności prezentowali uczniowie klas 5a, 5b, 5c i 5d. Wszyscy uczestnicy wykazali się dużym zaangażowaniem, wiedzą, sprawnością oraz umiejętnością współpracy. Gratulujemy wszystkim klasom i dziękujemy za wspólną zabawę pełną emocji, zdrowej rywalizacji i matematycznych wyzwań!









































































