Tydzień Bezpieczeństwa w klasach I-III
Zwieńczeniem Tygodnia Bezpieczeństwa było spotkanie uczniów klas I-III z Komendantem Straży Miejskiej w Płońsku, panem Bogdanem Lewandowskim, które odbyło się 22 czerwca. Gościa oraz uczniów powitała pani wicedyrektor Joanna Ostrowska. W trakcie Tygodnia Bezpieczeństwa uczniowie wykonywali prace plastyczne, rozwiązywali zadania na kartach pracy oraz tworzyli hasła promujące właściwe i odpowiedzialne zachowania. Była to okazja do utrwalenia najważniejszych zasad, które pomagają dbać o siebie i innych. Podczas spotkania pan komendant przypomniał dzieciom najważniejsze zasady bezpiecznego spędzania wakacji oraz odpowiedział na ich pytania. Dziękujemy za poświęcony czas i cenne wskazówki. Życzymy wszystkim uczniom słonecznych, udanych i bezpiecznych wakacji! ![]()
















