Ruszyła druga edycja ogólnopolskiego turnieju piłkarskiego Z Orlika Na Stadion!
Trwa rywalizacja o wielki finał na PGE Narodowy i wyjazd na zgrupowanie w Barcelonie! ![]()
![]()
12 września odbyły się turnieje chłopców U-13 i U-15. Piłkarze z Naszej szkoły nie mieli sobie równych, we wszystkich meczach nie stracili nawet bramki, zajmując pewne pierwsze miejsca ![]()
i uzyskując awans do kolejnego etapu. Gratulacje ![]()
![]()

