Close this search box.

Płońsk, dn. 16.10.2024r.

Jesień w rzeczywistości sportowej związana jest z biegami przełajowymi. Dziś reprezentacja „Płońskiej Dwójki” wybrała się do Mławy na finał Mistrzostw Rejonu Ciechanowskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Triumfatorzy tej rywalizacji awansowali do finału Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Podróż rozpoczęła się wcześnie rano. Z Płońska wyjechaliśmy w towarzystwie mgieł. Taka aura towarzyszyła przez większość podróży, jednak Mława przywitała nas słonecznie. Reprezentanci naszej szkoły wykazali się ogromną determinacją sportową rywalizując z drużynami z całego rejonu ciechanowskiego (10 powiatów). Naszą szkołę reprezentowały 4 sztafety.

Poniżej zamieszczam wyniki sztafet „Płońskiej Dwójki”: II miejsce chłopców kl. VII – VIII III miejsce dziewcząt kl. VII – VIII IV miejsce dziewcząt kl. V – VI V miejsce chłopców kl. V – VI. Awans do finału Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych uzyskała sztafeta męska kl. VII – VIII. Poniżej zdjęcia z dzisiejszych zawodów: – zdjęcie nr 1: Widok stadionu w Mławie i rozgrzewka naszych zawodników. – zdjęcie nr 2: Nasi sportowcy przed startem. – zdjęcie nr 3: Chłopcy kl. VII – VIII na drugim stopniu podium. – zdjęcie nr 4: Zdobywcy II miejsca kl. VII – VIII z trenerem D. Kowalskim. – zdjęcie nr 5: Laureatki III miejsca z kl. VII – VIII podczas wręczania medali przez trenera. – zdjęcie nr. 6: Zdobywczynie brązowego medalu w kat. VII- VIII z trenerem M. Boguckim. Nadzór nad startującymi sprawowali nauczyciele z SP nr 2: Marcin Bogucki, Dariusz Kowalski, Robert Kwiecień. Dziękujemy serdecznie zawodnikom i zawodniczkom naszej szkoły za zaangażowanie i postawę sportową w rywalizacji z innymi sztafetami. Do zobaczenia na kolejnych zawodach.

Ze sportowym pozdrowieniem Robert Kwiecień.