Close this search box.

Mistrzostwa Powiatu Płońskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Dnia 10 października, w dolinie rzeki Płonki, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Płońskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. Po kilkudniowym załamaniu pogody październikowe słońce sprzyjało przełajowej rywalizacji. Reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w powyżej wspomnianych zawodach wystawiając 5 sztafet z klas IV – VIII.

Poniżej wyniki sztafet płońskiej „Dwójki”:

II miejsce dziewcząt kl. V – VI

II miejsce chłopców kl. V – VI

II miejsce dziewcząt kl. VII – VIII

II miejsce chłopców kl. VII – VIII

V miejsce – sztafeta mieszana kl. IV (3 dziewczynki + 3 chłopców).

Spośród 5 sztafet naszej szkoły awans do Mistrzostw Rejonu uzyskali uczniowie z klas V – VIII.

Kolejne zawody odbędą się za tydzień w Mławie. Tam również oczekujemy sukcesów naszych sportowców.

Nadzór nad startującymi sprawowali nauczyciele z SP nr 2: Marcin Bogucki, Mariusz Bukmakowski, Bartosz Kaczor, Dariusz Kowalski, Robert Kwiecień.

Do zobaczenia na kolejnych zawodach.

Ze sportowym pozdrowieniem Robert Kwiecień.