Close this search box.

II Memoriał im. Piotra Sękowskiego

Nacpolsk, dn. 03.10.2024r.

„Witam serdecznie, wszystkich przybyłych na II MEMORIAŁ im. PIOTRA SĘKOWSKIEGO, ultra maratończyka, pasjonata biegów i sportowca pochodzącego z naszego, lokalnego środowiska”. Tak Dyrektor Szkoły Podstawowej w Nacpolsku, której patronem jest bohater dzisiejszego memoriału przywitał uczestników zawodów. Dzisiejsze zawody były jednocześnie Mistrzostwami Powiatu Płońskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Reprezentacja naszej szkoły, licząca kilkudziesięciu zawodników, wzięła udział w powyżej wspomnianych zawodach. Pogoda choć pochmurna, sprzyjała młodym sportowcom. Deszcz zaczął padać dopiero na koniec zawodów. Efektem dzisiejszych zmagań sportowych było pięć medali oraz kilkanaście awansów do Półfinału Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Ciechanowie na wiosnę 2025 roku. Organizatorzy zawodów ugościli uczestników pysznym bigosem. Biegający otrzymali na mecie spożywczy upominek. Nadzór nad startującymi sprawowali nauczyciele z SP nr 2: Marcin Bogucki, Bartosz Kaczor, Robert Kwiecień. Poniżej zamieszczono zdjęcia medalistów naszej szkoły, którzy w dniu dzisiejszym odnieśli swoje sukcesy.

Zdjęcie nr 1: II miejsce – Nikola łukaszewska – kl. IV

Zdjęcie nr 2: I miejsce – Szewczak Weronika – kl. V

Zdjęcie nr 3: II miejsce – Piórkowska Julia – kl. VI

Zdjęcie nr4: I miejsce – Fabek Weronika – kl. VII

Zdjęcie nr 5 : I miejsce – Adamski Jan – kl. VIII .

Dodatkowo kilka zdjęć ukazujących zmagania sportowe uczestników dzisiejszych Powiatowych Mistrzostw w Biegach Przełajowych w Nacpolsku.

Do zobaczenia na kolejnych zawodach.

Ze sportowym pozdrowieniem Robert Kwiecień.