Szkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej 2021/2022.

Szkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej

Dnia 9 listopada 2021 roku odbył się Szkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej , który od kilku lat jest  naszą szkolną  tradycją przy okazji Narodowego Święta Niepodległości.

W konkursie wzięło udział 39 uczestników z klas I-VIII, w tym 33 solistów i 4 zespoły.

Uczestnicy zaprezentowali swoje talenty wokalne w najpopularniejszych pieśniach patriotycznych, które na przestrzeni lat powstawały  z potrzeby serca Polaków, zagrzewały do walki podczas wojny, dodawały otuchy w najbardziej dramatycznych chwilach i budziły nadzieję na lepszą przyszłość. To była wspaniała, wyśpiewana lekcja historii.

Jury w składzie p. Angelika Duklanowska- Paruszewska, p. Anna Markowska, p. Danuta Szczepek  wyłoniło następujących laureatów:

Kategoria solista  z klas I-III

Gabriela Ziętarska