Zakochani w bibliotece

Walentynkowa Akcja „ZAKOCHANI W BIBLIOTECE”

Dzisiaj w dzień Świętego Walentego – w szkolnej bibliotece panowała wyjątkowo ciepła i miła atmosfera. Kochani czytelnicy od rana przynosili piękne, własnoręcznie wykonane walentynki, w których przeczytałyśmy wiele serdecznych słów pod adresem biblioteki i jej pracowników. Jest to niezwykle budująca informacja zwrotna, w której czytelnicy dziękują nam za podejmowane działania i miłą atmosferę panującą w bibliotece. Takie słowa uznania mobilizują nas do jeszcze większej pracy i nowych pomysłów na naszą bibliotekę. Czytelnicy, którzy włączyli się do walentynkowej akcji otrzymali również od nas małe walentynkowe upominki, ponieważ biblioteka bardzo kocha swoich czytelników! Upominki – zakładki do książek z serduszkiem, wykonali chętni uczniowie na zajęciach – „Serce dla biblioteki”. Wszystkim czytelnikom uczniom, którzy włączyli się do walentynkowej akcji serdecznie dziękujemy. Panie z biblioteki.