Podsumowanie Powiatowego Konkursu „Na ramionach Olbrzymów – LEONY 2023”

W dniu 11 stycznia 2024 roku odbyło się podsumowanie Powiatowego Konkursu „Na ramionach Olbrzymów – LEONY 2023”, który był zorganizowany przez Komisję Przedmiotów Matematyczno – Przyrodniczych Zespołu Szkół nr 2 im. Leona Rutkowskiego w Płońsku. W konkursie wzięło udział ponad 80 uczniów z 10 szkół podstawowych powiatu płońskiego. Uczniowie rozwiązywali zadania z matematyki, biologii, fizyki, chemii i geografii zarówno na I etapie (szkolnym) jak i II etapie (finałowym). Troje uczniów z naszej szkoły zostało wyróżnionych i nagrodzonych: laureat II miejsce – Franciszek Jakubiak kl. 8 b, wyróżnienia – Oliwia Stankiewicz kl. 8 b oraz Emil Kwiatkowski kl. 8 c. Gratulujemy uczniom i życzymy dalszych sukcesów.