Close this search box.

„Bożonarodzeniowe Czary -Mary”

Dnia 6 grudnia odbyła się Finałowa Gala Powiatowego Konkursu „Bożonarodzeniowe Czary -Mary”. Dziś uczniowie naszej szkoły: Filip Giziński z klasy 5b i Aleksander Tyski z klasy 6b otrzymali nagrody za zajęcie kolejno IV miejsca i wyróżnienia. Tematem konkursu było własnoręczne wykonanie świątecznej ozdoby. Wielkie gratulacje dla naszych zwycięzców!!Dziękujemy organizatorom za możliwość wzięcia udziału w konkursie. Wszystkie wykonane przez dzieci ozdoby świąteczne będzie można zakupić na stoisku w kościele w Radzyminku dnia 17 grudnia. Część prac będzie również wystawiona na licytację na fb. Cały dochód z zakupu będzie przeznaczony na szczytny cel – pomoc potrzebującej Mai z Sochocina. Wszystkich serdecznie zapraszamy.