Close this search box.

Nauczyciele kontra Absolwenci

W dniu 25.09.2023 w szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku z okazji Jubileuszu 65- lecia szkoły oraz Tygodnia Sportu odbył się mecz koszykówki 🏀 NAUCZYCIELE kontra ABSOLWENCI. Mecz otworzyły Pani V-ce Dyrektor Marianna Kozłowska oraz Pani V-ce Dyrektor Joanna Ostrowska.

Absolwenci w składzie : Michał Kowalski, Kacper Karwowski, Kamil Ostapowski, Filip Bańka, Olek Wroński, Olaf Bałdyga, Michał Cybulski, Bartek Piwoński, Krzysztof Senderski oraz Stanisław Brzeski.

Od początku meczu Absolwenci chcieli pokazać, że przybyli aby nie tylko dobrze się bawić, ale również by wygrać ze swoimi byłymi nauczycielami.

Nauczyciele w składzie: Iwona Popowska-Szurmak, Dariusz Kowalski, Marcin Bogucki, Bartosz Kaczor, Zbigniew Chełmicki, Kamil Gwoźdź pokazali doświadczenie, spryt i nie oddali pola gry młodszej drużynie- absolwentom.

Po końcowej syrenie meczu wygrali 🏆nauczyciele 33 : 25. Wynik był oczywiście drugoplanowy. Liczyła się atmosfera i przyjaźń sportowa nauczycielsko- uczniowska. 🥰

Wszystkim uczestnikom dziękujemy 💪 ze sportowym pozdrowieniem społeczność szkolna 🖖