VII Mikołajkowy Turniej Koszykówki

Dnia 15.12.2022 jak co roku w Szkole Podstawowej nr 2 odbył się VII MIKOŁAJKOWY TURNIEJ KOSZYKÓWKI.

W turnieju wzięły udział trzy Płońskie podstawówki: SP2, SP3,SP4. Zawody rozgrywane były systemem „każdy z każdym”, czas gry 4x10minut. Pierwszy mecz rozegrała szkoła SP2 i SP3. Końcowy wynik tego meczu: 46:11 Drugi mecz SP3 i SP4. Końcowy wynik tego meczu: 39:19 W Ostatnim meczu zmierzyli się SP2 i SP4. Końcowy wynik tego meczu: 95:20 . 1 miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa nr 2, 2 miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa nr 3, 3 miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa nr 4.

Na końcu turnieju zostali nagrodzeni najlepsi zawodnicy z każdej drużyny, którzy otrzymali statuetki oraz nagrody rzeczowe. SP2 – Juliusz Gilewicz, SP3 – Karol Kamiński, SP4 – Przemysław Wodzyński.

Ponadto ze wszystkich drużyn wyłoniono Króla Strzelców, a został nim Jakub Kowalski, który zdobył 40 punktów w całym turnieju oraz MVP – Marek Socik .

Wszystkim zawodnikom oraz trenerem składamy ogromne gratulacje i do zobaczenia za rok.

Mikołajkowy Turniej Koszykówki o puchar Dyrektora szkoły uświetnił występ Zespołu Tanecznego pod kierownictwem p. Izy Ciosek-Kowalskiej . Serdecznie dziękujemy za świetny występ.