„Misja Marty” i „Czytelniczy Co_Dziennik z księgarnią Tuliszków”

W piątek, 17.11.2023r. w akcji głośnego czytania nowości czytelniczych, wzięli udział uczniowie z klas 7 i 8. Dzisiaj zaprezentowaliśmy fr. książki „Misja Marty” Magdaleny Bogdańskiej-Maciak. Odczytana przez wolontariuszy książka, spotkała się z dużym zainteresowaniem młodzieży i z pewnością będzie to bardzo poczytna lektura. Była to ostatnia z książek – nowości czytelniczych, jaką zaprezentowaliśmy w ramach akcji „Czytelniczy Co_Dziennik z księgarnią Tuliszków”. Wszystkim wolontariuszom, którzy czytali fragmenty książek oraz uczniom, którzy uczestniczyli w tych prezentacjach – serdecznie dziękujemy i zachęcamy do przeczytania poznanych nowości czytelniczych w całości.

Do wakacji zostało

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Skip to content