sekretariat@sp2plonsk.pl (23) 662-20-28 lub (23) 662-87-66

Kadra

Rada Pedagogiczna

 

Administracja i Obsługa

Dyrekcja szkoły:

DYREKTOR

Jarosław Chyliński

 

WICEDYREKTOR

Joanna Ostrowska

 

WICEDYREKTOR

Marianna Kozłowska

Pedagog szkolny:

Mioduszewska Grażyna

Psycholog szkolny:

Pietraszek Bartłomiej

Nauczyciele:

Język polski:

Kończalska Małgorzata
Chełmicka Marzanna
Ostrowska Joanna
Rachobińska Joanna
Kocik Małgorzata

Starczewska Ewelina

 

 

Matematyka:

Andrychowska Ewa
Dadańska Magdalena 
Jakóbiak-Olkowska Joanna 
Jakubowska Renata
Kwiatek Honorata
Szpojankowska Anna

Fizyka:

Szpojankowska Anna

Języki obce:

Język angielski: 

Bartczak Dorota
Cetlińska Małgorzata
Gwóźdź Kamil
Aftyka Katarzyna
Mikitiuk Szymon
Parzuchowska Magdalena
Tyska Monika
Czeremański Rafał

Język rosyjski:

Milewska Iwona
Chylińska Alina

Język francuski:

Kwiatkowska Alicja

Język niemiecki: 

Sosnowska Edyta

Sokólska Ewa

Przyroda:

Jabłońska Agnieszka
Imbirska Magdalena
Prokopczyk Elżbieta
Tobolska Renata

Biologia:

Prokopczyk Elżbieta
Jabłońska Agnieszka
Imbirska Magdalena
Tobolska Renata

Chemia:

Jabłońska Agnieszka

Geografia:

Tobolska Renata

Historia:

Barański Arkadiusz,
Szczepek Danuta

Politowski Marcin

Wiedza o społeczeństwie:

Barański Arkadiusz

Politowski Marcin

 

Muzyka:

Zacieski Łukasz

Plastyka:

Litewka Beata

Technika:

Brudzyńska Iwona

Zajęcia komputerowe:

Brudzyńska Iwona
Markowska Anna
Kwiatek Honorata
Jakóbiak – Olkowska Joanna
Rutkowski Piotr

Wychowanie fizyczne:

Bogucki Marcin
Bukmakowski Mariusz
Chełmicki Zbigniew
Kaczor Bartosz
Kowalski Dariusz
Kwiecień Robert
Popowska-Szurmak Iwona
Ciosek Izabela
Rutkowski Piotr
Żołądek Sylwia

Wychowanie do życia w rodzinie:

Prokopczyk Elżbieta
Jakubowska Renata

Doradztwo zawodowe:

Mioduszewska Grażyna

Edukacja dla bezpieczeństwa:

Fijałkowska Anna

Religia:

Dymkowska Małgorzata
Jędruszczak Joanna
ks. Wojciech Czajkowski
ks. Wojciech Ciemerych

Edukacja wczesnoszkolna:

Bartłomiejczyk Ewa
Gerkowska Małgorzata
Klimiuk Elwira
Kontraktewicz – Rączkowska Katarzyna
Kozłowska Marianna
Kwiecień Wanda
Łazarska Krystyna
Łukaszewska Iwona
Malińska Larysa
Sobecka Anna
Szymborska Małgorzata
Wiśniewska Aleksandra 
Wrzesińska Beata

Nauczyciel wspomagający:

Maciątek Ewa
Sokólska Ewa 
Angelika Paruszewska -Duklanowska
Joanna Dembicka
Machnacka Magdalena
Bogdańska Lidia
Biernat Agnieszka
Wyrczyńska Magdalena
Sosnowska Edyta
Supińska Eliza
Cieślińska Marta
Pietruszewska Katarzyna 
Jeziak Iwona

Biernatowicz Agnieszka

Siepiatowska Justyna
Dłużniewska – Woźnicka Anna Maria

Logoterapia:

Michalska Justyna

Terapia Integracji Sensorycznej:

Żołądek Sylwia
Popowska – Szurmak Iwona

Nauczyciel przygotowania przedszkolnego:

Kasprzykowska Renata

Biblioteka:

Morawska Małgorzata
Milewska Iwona

Świetlica:

Żochowska Joanna
Godlewska-Sobótka Karina

Administracja i obsługa:

Sekretarz szkoły:

Łazarska Beata
Bujakowska Katarzyna

Kierownik gospodarczy:

Sulikowska Zofia

Intendent:

Raczkowska Katarzyna

Specjaliata d/s BHP:

Racinowski Dariusz

Pracownicy kuchni:

Potrzuska Krystyna
Muchowska Bogumiła,
Raczkowska Katarzyna 
Rusiecka Zofia

Sprzątaczki:

Gers Katarzyna
Gozdan Małgorzata
Kocińska Anna
Kuczałek Helena
Kunisiewicz Mariola  
Rutkowska Anna
Urbańska Dorota
Felczak Wioleta
Drwęcka Edyta

Klimkowska Monika

Woźni:

Szymański Jacek
Piotrowski Robert