sekretariat@sp2plonsk.pl (23) 662-20-28 lub (23) 662-87-66

Kadra szkoły 2021/2022.

Rada Pedagogiczna

 

Obsługa

Dyrekcja szkoły:

 

DYREKTOR

Jarosław Chyliński

 

WICEDYREKTOR

Joanna Ostrowska

 

WICEDYREKTOR

Marianna Kozłowska

Pedagog szkolny:

Mioduszewska Grażyna

Psycholog szkolny:

Pietraszek Bartłomiej

Nauczyciele:

Język polski:

Kończalska Małgorzata
Chełmicka Marzanna
Ostrowska Joanna
Rachobińska Joann

Starczewska Ewelina

 

 

 

Matematyka:

Andrychowska Ewa
Dadańska Magdalena 
Jakóbiak-Olkowska Joanna 
Jakubowska Renata
Kwiatek Honorata
Szpojankowska Anna

Fizyka:

Szpojankowska Anna

Języki obce:

Język angielski: 

Bartczak Dorota
Cetlińska Małgorzata
Gwóźdź Kamil
Mikitiuk Szymon
Parzuchowska Magdalena
Tyska Monika
Czeremański Rafał

Język rosyjski:

Milewska Iwona
Chylińska Alina

Język niemiecki: 

Sosnowska Edyta

Przyroda:

Jabłońska Agnieszka
Imbirska Magdalena
Tobolska Renata

Biologia:

Jabłońska Agnieszka
Imbirska Magdalena
Tobolska Renata

Chemia:

Jabłońska Agnieszka

Geografia:

Tobolska Renata

Historia:

Barański Arkadiusz
Szczepek Danuta

 

Wiedza o społeczeństwie:

Barański Arkadiusz

Zacieski Łukasz

Szczepek Danuta

 

Muzyka:

Zacieski Łukasz

Plastyka:

Litewka Beata

Technika:

Brudzyńska Iwona

Zajęcia komputerowe:

Brudzyńska Iwona
Markowska Anna
Kwiatek Honorata
Jakóbiak – Olkowska Joanna
Rutkowski Piotr

Wychowanie fizyczne:

Bogucki Marcin
Bukmakowski Mariusz
Chełmicki Zbigniew
Kaczor Bartosz
Kowalski Dariusz
Kwiecień Robert
Popowska-Szurmak Iwona
Ciosek Izabela
Rutkowski Piotr

Wychowanie do życia w rodzinie:

Jakubowska Renata

Doradztwo zawodowe:

Mioduszewska Grażyna

Edukacja dla bezpieczeństwa:

Fijałkowska Anna

Religia:

Dymkowska Małgorzata
Jędruszczak Joanna
ks. Wojciech Czajkowski
ks. Wojciech Ciemerych

Edukacja wczesnoszkolna:

Bartłomiejczyk Ewa
Gerkowska Małgorzata
Klimiuk Elwira
Kontraktewicz – Rączkowska Katarzyna
Kozłowska Marianna
Kwiecień Wanda/Jolanta Michalak
Łazarska Krystyna
Łukaszewska Iwona
Malińska Larysa
Sobecka Anna
Szymborska Małgorzata
Wiśniewska Aleksandra 
Wrzesińska Beata

Nauczyciel wspomagający

zajęcia rewalidacyjne

Maciątek Ewa
Paruszewska -Duklanowska Angelika
Dembicka Joanna
Machnacka Magdalena
Bogdańska Lidia
Biernat Agnieszka
Wyrczyńska Magdalena
Sosnowska Edyta
Supińska Eliza
Pietruszewska Katarzyna 

Martyna Rachocka

Chyliński Jarosław

Romanowska Olga
Jeziak Iwona

Biernatowicz Agnieszka

Siepiatowska Justyna
Dłużniewska – Woźnicka Anna Maria

Kwiatkowska Anna

Logoterapia:

Michalska Justyna

Machnacka Magdalena

Łukaszewska Iwona

Terapia Integracji Sensorycznej:

 

Siepiatowska Justyna

Romanowska Olga

 

Nauczyciel przygotowania przedszkolnego:

Kasprzykowska Renata

Biblioteka:

Morawska Małgorzata
Milewska Iwona

Karina Godlewska-Sobótka

Świetlica:

Żochowska Joanna
Nowacka Weronika

Administracja i obsługa:

Sekretarz szkoły:

Łazarska Beata
Bujakowska Katarzyna

Kierownik gospodarczy:

Sulikowska Zofia

Intendent:

Raczkowska Katarzyna

Specjaliata d/s BHP:

Racinowski Dariusz

Pracownicy kuchni:

Potrzuska Krystyna
Muchowska Bogumiła,
Raczkowska Katarzyna 
Rusiecka Zofia

Sprzątaczki:

Gers Katarzyna
Gozdan Małgorzata
Kocińska Anna
Kunisiewicz Mariola  
Rutkowska Anna
Urbańska Dorota
Felczak Wioleta
Drwęcka Edyta

Klimkowska Monika

Woźni:

Piotrowski Robert

Skip to content